Wybierz treningi, które odpowiadają Twoim potrzebom i celom, a następnie otrzymaj wsparcie, które pomoże Ci je osiągnąć

| |

Ćwiczysz, a upragnione rezultaty wciąż są (dosłownie!) niewidoczne? Być może realizujesz plan, którego cele rozmijają się z tymi, które założyłaś. Jeśli brakuje Ci wiedzy i doświadczenia w zakresie konstruowania programów treningowych, przeczytaj, jak dobrać odpowiedni trening. Świadomy wybór się opłaci!

Trenujesz w domu? Nie musisz rezygnować z profesjonalnej opieki. Korzystając z wiedzy, doświadczenia i wsparcia trenerki personalnej, zyskasz pewność, że to, co robisz, zbliża Cię do realizacji założonych celów. Jakie zalety ma współpraca z instruktorem? Przeczytaj!

Wzmacniając swoje ciało, odświeżasz umysł. Jeśli trening ma przynieść wyłącznie korzyści, musi być komfortowy. Dzięki możliwości współpracy z trenerką personalną online, zyskasz wsparcie, którego potrzebujesz, bez wychodzenia z domu. Przekonaj się, jaki wpływ na jakość treningu ma przestrzeń, w której ćwiczysz!

Jak wybrać odpowiedni trening?

Rodzaj treningu zależy przede wszystkim od celu, jaki chcesz osiągnąć. Wśród aktywności, które najczęściej pojawiają się w dobrych planach treningowych, znalazły się:

  • trening cardio, pozwalający spalić mnóstwo kalorii, poprawić kondycję i wytrzymałość. To rodzaj aktywności, która pozytywnie wpływa na pracę serca, podnosi tętno i pozwala w przyjemny sposób walczyć ze zbędnymi kilogramami. Do przykładowych aktywności cardio należą skakanie na skakance, jazda na rowerku stacjonarnym albo trening na orbitreku.
  • trening siłowy, pozwalający rzeźbić ciało, wzmacniać mięśnie i decydować o sile, dodatkowo pomaga spalać kalorie i wyraźnie poprawia przemianę materii. To rodzaj treningu, który możesz wykonywać ze sprzętem (również drobnym) lub wykorzystując ciężar własnego ciała.
  • trening rzeźbiący, skonstruowany osobno dla każdej grupy mięśniowej i mający na celu wysmuklenie konkretnej partii ciała.
  • trening interwałowy, łączący trening o dużej intensywności z mniej wymagającymi  ćwiczeniami. Adresowany do zaawansowanych, pozwala spalić dodatkową porcję kalorii, również po zakończeniu ćwiczeń.

Trening w towarzystwie trenerki personalnej. Zalety rozwiązania

Prawidłowo skonstruowany plan treningowy powinien łączyć elementy treningu cardio, siłowego, interwałowego i rzeźbiącego w taki sposób, żeby zaplanowane ćwiczenia odpowiadały indywidualnym potrzebom ciała. Brak profesjonalnej wiedzy i doświadczenia niemal zawsze jest przeszkodą dla osiągnięcia założonych celów. Korzystając ze wsparcia, jakie proponuje trenerka personalna, masz pewność, że realizowany program przyniesie oczekiwane rezultaty.

Komfort w trakcie treningu wpływa na motywację

Trening pozwala realizować różne cele, w tym także – relaksacyjne. Chcąc czerpać korzyści z regularnej aktywności, postaw na trening w zaciszu własnego domu. Komfort zapewni Ci trenerka personalna. Współpraca online pozwoli wyeliminować stres związany z brakiem czasu i napiętym harmonogramem. Ćwicząc we własnym towarzystwie, zachowasz pewność siebie i skupisz się na technice.

Poprzednie

Czy w ciąży można pić alkohol?

Dobry krem na atopowe zapalenie skóry

Dalej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x