Wybierając szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin wspierasz Fundację Instytutu Matki i Dziecka

| |

Głównym celem Fundacji Instytutu Matki i Dziecka są działania na rzecz ochrony zdrowia oraz promocja profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Marka SEYSSO postanowiła wesprzeć Fundację wraz z jej podopiecznymi i z każdej sprzedanej szczoteczki SEYSSO Baby Penguin przeznaczy złotówkę na rzecz Kliniki Chirurgii Dzieci i Młodzieży IMiD, specjalizującej się w leczeniu rozszczepów warg i podniebienia u dzieci.

W jaki sposób można wesprzeć inicjatywę? To bardzo proste. Wystarczy kupić szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin przeznaczoną dla dzieci w wieku 0-3 lat u jednego z dystrybutorów marki w czasie trwania Akcji od 01.03.2022 – 01.06.2022 lub na stronie www.shop-dent.pl Koszt jednej szczoteczki wynosi 50,90 zł.

Dlaczego szczoteczka SEYSSO Baby Penguin?seysso-baby-04copy

Szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin zaprojektowano z myślą o najmłodszych. Jej delikatne włókna o odpowiednio dobranej miękkości zapewniają skuteczną higienę jamy ustnej już od pierwszego ząbka. Dzięki temu można ją stosować już u dzieci od 0 do 3 lat. Ponadto drgania końcówki pozwalają łagodniej i szybciej oczyścić zęby oraz dziąsła niż tradycyjną szczoteczką, a dodatkowe funkcje i nowoczesne rozwiązania, jak antypoślizgowa powłoka, dwuminutowy Baby Timer czy podświetlana końcówką, zwiększają komfort użytkowania.
Końcówki szczoteczki są dostępne w dwóch przedziałach wiekowych: 0-18 miesięcy i 18-36 miesięcy.

O SEYSSO

Szczoteczki soniczne SEYSSO to jedne z najbardziej innowacyjnych urządzeń do higieny jamy ustnej dostępnych na rynku. Wykonane z niezwykle trwałych materiałów, zapewniają bezpieczeństwo oraz satysfakcję podczas użytkowania. Dodatkowy atut to techniczne udogodnienia oraz elegancki, minimalistyczny design. Marka SEYSSO oferuje 5 serii produktowych: Carbon, Oxygen, Gold, Planet i Baby. To z tej ostatniej pochodzi szczoteczka SEYSSO Baby Penguin.

 

Artykuł partnera

 

 

Poprzednie

Czym jest tomografia weterynaryjna i co musisz wiedzieć zanim umówisz pupila na CT?

Aloes w ciąży

Dalej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x