Obóz narciarski 2024 – czy wyjazd na Chopok się opłaca?

| |

Obóz narciarski 2024 – czy wyjazd na Chopok się opłaca?

Narty na Słowacji to coś, co rozważa wielu rodziców w Polsce. Przepiękne krajobrazy, wyciągi dostosowane do nauki na wyższym poziomie… A jak wypadają ceny? W naszym artykule przyjrzymy się ofercie. Sprawdzimy też, ile kosztuje obóz narciarski 2024 na Chopoku.

Młodzieżowe obozy narciarskie na Słowacji

Wyciągi narciarskie w Niżnych Tatrach to bez wątpienia perełka a naszej części Europy. Chodzi nie tylko o wspaniałe góry, co przede wszystkim infrastrukturę. Właściwie, patrząc na zdjęcia, trudno w ogóle dostrzec różnicę między stacją w Jasnej a tą w głębi Tyrolu. Zmodernizowana infrastruktura i znakomicie przygotowane różnorodne trasy (ok. 50 km) zdecydowanie działają na korzyść okolic Chopoka. Z tego względu obóz narciarski 2024 to kusząca propozycja, a jakże.

Kusząca jest także odległość. Wyjazd z Krakowa na obozy narciarskie 2024 to stosunkowo krótki przejazd autokarem. W gruncie rzeczy pierwsze szkolenie jazdy na nartach można zacząć jeszcze tego samego dnia, a wieczór zwieńczyć wspólnym pieczeniem kiełbasek w ośrodku przygotowanym w sam raz na potrzeby dzieci i młodzieży.

Szkolenie narciarskie z najlepszymi instruktorami

Ferie zimowe na Słowacji to zarówno gry zespołowe dla młodszych, jak i trening dla zaawansowanych narciarzy. Niżne Tatry to lokalizacja doskonała na jedno i drugie, co dotyczy zresztą wielu sportów zimowych. W każdym razie możemy być pewni, że nasze pociechy dostaną opieką stosowną do danej aktywności. W ciągu dnia szkolenia nie będą też zbyt wyczerpujące, bo przecież nie na tym mają polegać obozy narciarskie dla dzieci i młodzieży.

Każdy obóz narciarski w 2024 na Chopoku będzie więc tak zoptymalizowany, aby jak najlepiej spożytkować czas. A w razie niepogody na stoku w pobliżu jest słynny Aquapark Tatralandia, jak i jaskinie czynne zimą. Inaczej mówiąc, zimowiska na Słowacji po prostu nie mają prawa być nudne!

Obóz narciarski 2024 – ceny

No dobrze. Pora na ważne pytanie: ile kosztuje obóz narciarski dla dzieci na Chopoku? Firma Róża Wiatrów proponuje cenę 3299 zł. Jest to aż 8 dni w komfortowych pokojach i 3 posiłki dziennie, a także karnety na trasy w całym regionie. Dla porównania obozy narciarskie w Alpach są znacznie droższe, a i w polskich górach nie jest wcale taniej. Infrastruktura jednak i naprawdę dobre warunki narciarskie dla dzieci zdecydowanie lepiej się prezentują w Niżnych Tatrach. W związku z tym tak – młodzieżowy obóz narciarski 2024 na Słowacji się opłaca. Dlatego już teraz warto dokonać rezerwacji. Wkrótce może bowiem zabraknąć miejsc.

 

Artykuł partnera

Poprzednie

Twój piękny wygląd jest naszą pasją – klinika medycyny estetycznej OT.CO

Przedszkole publiczne, prywatne, a może Montessori? Plusy i minusy

Dalej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x