Fohow Oral Liquid – skuteczne wsparcie w profilaktyce i terapii chorób cywilizacyjnych

| |

Choroby cywilizacyjne to grupa chorób związana z rozwojem cywilizacji. Stanowią one istotny problem zdrowotny ponieważ dotyczą całej populacji, a przy tym stanowią nawet 65% wszystkich zgonów w polskim społeczeństwie.

Do chorób cywilizacyjnych zaliczamy między innymi cukrzycę, alergie, astmę, nowotwory, otyłość czy choroby układu krążenia. Do przyczyn występowania tych chorób zalicza się skażenie środowiska naturalnego, siedzący tryb życia, niewłaściwą dietę a także stres. Niestety choroby cywilizacyjne coraz częściej dotykają także dzieci i młodzież.

Fohow Oral Liquid – wsparcie w profilaktyce chorób cywilizacyjnych

Najważniejszy składnik Fohow Oral Liquid to cordyceps, który wykazuje działanie protekcyjne w zakresie układu krążenia, układu pokarmowego i immunologicznego. W Eliksirze znajdują się również substancje aktywne pochodzące z lakownicy żółtawej (nazywanej grzybem nieśmiertelności), grzybów shiitake a także pędów bambusa. Każdy z tych składników osobno stanowi doskonałe wsparcie dla organizmu, w szczególności dla układu immunologicznego. Kompleks składników mobilizuje układ immunologiczny do zwiększonej odpowiedzi na zagrożenia zewnętrzne (wirusy, bakterie, grzyby) ale także na wewnętrzne na przykład niekontrolowane namnażanie komórek nowotworowych.

Usprawnienie pracy układu krążenia oraz układu trawiennego i immunologicznego stanowi o dobrej pracy organów wewnętrznych, która zaczyna się już na poziomie komórkowym. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.

Zastosowanie Fohow Oral Liquid w chorobach cywilizacyjnych

Fohow Oral Liquid z powodzeniem wspiera terapie chorób układu krążenia, wzmacnia serce, a także wpływa na stabilizację ciśnienia tętniczego. Ma on również zastosowanie w przypadku występowania alergii, zarówno pokarmowych, jak i kontaktowych. W tym przypadku wykorzystywany jest efekt wsparcia układu immunologicznego.

Fohow Oral Liquid wykorzystywany jest także w chorobach układu pokarmowego, chorobach nerek, cukrzycy a także w chorach autoimmunologicznych (niedoczynność tarczycy, toczeń rumieniowaty). Dobre rezultaty widoczne są również w przypadku infekcji dróg oddechowych i uszu.

Należy pamiętać, że Fohow Oral Liquid nie jest lekiem. jego działanie będzie dostrzegalne dopiero po systematycznym zażywaniu przez dłuższy okres czasu (około miesiąca).

Warto też wspomnieć Perły Księżniczki, które są ziołowymi tamponami dla kobiet.

Poprzednie

Pieluszkowe zapalenie skóry – co na odparzenia u maluszka?

Jak uporać się z przetłuszczającymi się włosami?

Dalej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x