Czy zabawki Bruder są bezpiecznie do zabawy w wodzie?

| |

Zabawki Bruder to świetny wybór dla osób, którym zależy na wysokiej jakości i wytrzymałości na lata. Miniaturowe modele są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dlatego dobrze znoszą nawet intensywne użytkowanie.

Z tego względu dzieci chętnie bawią się nimi zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Pojawia się zatem pytanie czy miniaturowe modele mogą być bezpiecznie używane w wodzie?

Czy zabawki nadają się do użytku w wodzie?

Możliwość używania ulubionych zabawek w wannie lub basenie sprawia, że kąpiel staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Co więcej miniaturowe modele mogą być wykorzystywane w nowy sposób. Niestety nie wszystkie zabawki Bruder nadają się do używania w wodzie. Wykluczone jest moczenie pojazdów wyposażonych w moduły świetlno-dźwiękowe. Ich zalanie wiąże się bowiem z ryzykiem trwałego uszkodzenia. Woda nie powinna zaszkodzić zabawkom w całości wykonanym z tworzywa sztucznego. Trzeba jednak liczyć się z tym, że może dostać się do zakamarków, skąd nie da się jej wylać. Z tego względu istnieje ryzyko pojawienia się po pewnym czasie nieprzyjemnego zapachu. Podczas używania będziemy także słyszeć charakterystyczny dźwięk przelewania.

Jakie wersje zabawek mogą mieć kontakt z wodą?

Na szczęście w ofercie niemieckiej marki można znaleźć kilka miniaturowych modeli, które są wręcz stworzone do używania w wodzie. Takie akcesoria mogą towarzyszyć dzieciom podczas kąpieli. Jednym z nich jest skuter wodny z kierowcą. Należy on do grupy zabawek z serii plażowej. Konstrukcja skutera została wykonana w taki sposób, aby bez problemu unosił się na wodzie. To z kolei przekłada się na nieograniczone możliwości zabawy. Kolejną ciekawą opcją jest kajak z figurką kajakarki. Zabawka również została przystosowana do utrzymywania się na wodzie. Jeśli zależy nam na czymś bardziej zaawansowanym, można zdecydować się na stanowisko plażowe ratownika wodnego, w skład którego wchodzi zarówno budka ratownicza, figurka, skuter wodny oraz quad.

Artykuł partnera

Poprzednie

Klimatyzacja w pokoju dziecięcym – czy to dobry pomysł?

Jak ozdobić pokój dziecięcy?

Dalej
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x